Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, férfinak gáz a repedez...

Lányok, férfinak gáz a repedezett sarok?

Figyelt kérdés
Zavaró, vagy semleges, vagy jól néz ki? Engem nem zavar a lányokon a bütyök, cipő okozta repedezés vagy bütyök zavaró?
2018. febr. 24. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Igen, igénytelenségre vall a száraz sarok, semeddig nem tart lereszelgetni egy hosszabb kádfürdő után
2018. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor télen előfordul. Nekem is ilyen száraz most a sarkam, a kezem is pedig rendszeresen tisztítom és áztatom és mégis ramaty.
2018. febr. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz. Nem tart semeddig bekenni sarokpuhító krémmel fürdés után. Különösebben reszelgetni sem kell.
2018. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha puha, akkor meg nagyon fáj. Szóval kell oda a keményedés, hogy tudjam a napi dolgaim csinálni. A krém megoldja, hogy csak kemény legyen de ne repedezett?
2018. febr. 25. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Igénytelenségre vall.
2018. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon szexi szerintem.
2020. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!