Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal?

Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mar 1000 ilyen kerdest lattam, de nagyon elvagyok keseredve, ugyanis 2-3 evvel ezelott rengeteg hajam volt, nagyon dus csokoladebarna szinu hajam volt, aztan az egyik telen megfazott a hajhagymam es rengeteg hajam kihullott, raadasul azon a nyaron hirtelen lefogytam 5-6kg-t ugy, hogy szinte enni se ettem semmit es elegge megritkult a hajam... es akarmit csinalok nem no visszafele, nem dusul, sot egyre inkabb csak vekonyodik el.. mintha mostanaban elkezdett volna noni sok babahajam, de lassan no. Mit csinaljak szerintetek? Nagyon szomoru vagyok... koszonom szepen elore is a valaszolat!!! 18L

2018. febr. 22. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pajzsmirigy vizsgálatra menj el, mert az is okozhat erös hajhullást
2018. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, hogy valami betegség állhat a háttérben, akár valamilyen gyulladás, vagy pajzsmirigy probléma. A helyedben elmennék az orvoshoz hogy kivizsgáljanak.
2018. febr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem all semmi betegseg a hatterben, akkor hajapolo szerek. Ricinusolaj, Helia D hajnovesztoje, kokuszolaj.
2018. febr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tipikus pajzsmirigy túlműködős tüneteid vannak, mint fogyás és hajhullás.

Menj el háziorvoshoz, pajzsmirigy hormonra (TSH) ő is tud vérvételt kérni, ha nagyon alacson, akkor baj van, de jobb lenne mident nézni, akkor endokrinológus kellene menned. Beutalós, és sokat kell várni, esetleg még magánba tudsz elmenni.

2018. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogyni azert fogytam mert akkor szinte nem ettem semmit se azert mert akartam 2-3 kgt fogyni nyarra de tulzasba vittem
2018. febr. 23. 14:52
 6/6 anonim válasza:
Szia! Először is az orvost ajànlanàm,hàtha valami betegség àll a hàttérben!Ha nem ez a gond,vitaminhiànyod is lehet...Mindenképp a hajmosàsod egyszerű legyen!Egyszer samponozz,és csak a tövét mosd!Azöblítéskor jut annyi a samponból a végére,ami tisztítja azt is.A hajszàrítót felejtsd el!Hagyd megszàradni magàtól..A hajvégekre joghurtos pakolàst tegyél.Ami még fontos:Vizesen ne fésüld annyira,mert akkor a legsérülékenyebb a haj..Tapasztalataim, remélem,segítenek valamelyest.🙂
2018. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!