Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS mit csináljak a hajammal?

SOS mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Tegnap már kiírtam azzal kapcsolatban egy olyan kérdést,hogy hogyan hidratáljam a festéktôl szét száradt hajam.Tegnap próbáltam szőkérôl hamvas szőkére festeni.Nem elég,hogy ronggyá száradt,de ma reggel a természetes fénynél láttam,hogy tiszta narancsos árnyalatú lett.mennyi idő után lehet újra festeni?mit tudok csinálni?ez egyre rosszabb...valami tanács?csütörtökre kéne valahogy normálisan kinéznie.segítsetek pls.

2018. jan. 28. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mosd meg hamvasító samponnal. Az eltűnteti a sárga árnyalatot.
2018. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
uhh ok köszi.tudnál ajánlani vmilyen márkát amit sima boltban is lehet kapni és hasznl is?
2018. jan. 28. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Kallos silver reflex samponom van évek óta. Nem drága és teszi a dolgát. :)
2018. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék, hogy ne tarts sokáig a hajadon és egyenletesen oszlasd el, erre figyelek én is, amióta szép szürkés helyett lilás lett a hajam. Szerencsére a következő mosásnál, amikor nem használtam reflex sampont, eltűnt a lilás árnyalat. Ha nem sikerül elsőre a szép hamvas szín, csak meg kell mosni újra és kész.
2018. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Schaumanak is van.

De ha szét van szaradva a hajad mi a fenének fested tovább?

Ugye tudod h ezzel már nem sok mindent lehet kezdeni vágáson kívül?

Vehetsz kallos latte pakolast próba szerencse de ne várj nagy javulast.

2018. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi.nem festem akkor;csak kipróbálom a hamvasító sampont
2018. jan. 28. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Schamuna hamvasito sampon. Gyirsan dorzsold be a hajadba es azonnal mosd ki majd, nagyon meg tudja fogni, es nem akarsz lilas szinu hajat:D
2018. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végül kókuszos sampont balzsamot és hajvégápolót vettem.2 hetet elég várni hogy fodrászhoz menjek és fessen meg vágjon?
2018. jan. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!