Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pirosas vörös hajam van,...

Pirosas vörös hajam van, szeretnék bele szőke melírt, vettem kallos szőkítőport és oxit 9%ost. Meddig kell kb rajta hagyjam?

Figyelt kérdés
Vettem még egy palette ezüstszőke hajfestéket is mert tudom elég sárga lesz a szőkítés után és gondoltam ezzel majd átkenem. Meddig hagyjam rajta? hosszabb a hajam hátközépnél, félek hogy letörik, igaz csak pár vékony szálat szeretnék szőkíteni.
2010. jún. 8. 11:57
 1/5 anonim válasza:
Sztem keverd össze a szőkítőport a festékkel. Nem lesz olyan vészes, mert a vöröset rettentő nehéz kiszedni a hajból. Kb mint a feketét. Tudom, mert én utána egy évig festettem a hajam szőkére, mire teljesen kijött :D És ha rákented a port, akkor folyamatosan figyeld, hogy milyen színű a hajad. De sztem max 40 percig hagyd rajta, akármilyen színű is lesz. A kallossal pedig vigyázz, mert én utoljára azt használtam, de alig szőkít, és még hullik is tőle a hajam... :(
2010. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem otthon meg se próbáld!

Fodrász

2010. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha mindenképpen otthon akarod csinálni, arra figyelj, hogy mindenképpen először a végét kend be és csak aztán a tövét, mert nekem fekete a hajam, én felcseréltem a sorrendet és a tövét leszívta a vége meg fekete maradt. Ugy néztem ki, mint akit lef..stak. :)

Ha rákented a végére, kb. 10-15 perc mulva kend rá a tövére és hagyd rajta kb. azon is 10-15 percet. Ha leszívta, ha nem ennyi idő után muszály lemosnod, mert félő hogy leég a hajad. Nem lesz egészen szőke, hanem olyan sárga-narancssárga szőke, de a vöröshöz az nagyon jól fog illeni szerintem. De ha rám hallgatsz, semmiképpen ne hagyd rajta 40 percig, mert tényleg nem lesz hajad.

2010. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem barna hajam van és most lett bemelírozva szőkére..

kb 45 percig hagyd rajta..és mosd ki samponnal..utánna meg hamvasító samponnal (schauma) hogy ne sárguljon be a szőke melír :)

2010. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ösi a válaszokat mindekinek!

Megcsinálltam, kb 30 percet lehetett rajta a végeket kiszívta azokról lehúztam az anyagot, nem tört le, és a vöröshöz egész jól illő vöröses szőkés árnyalatot kaptam.

Köszi a tippeket!:)

2010. jún. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!