Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi adó és vám terhelné a...

Mennyi adó és vám terhelné a Minoxidilt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kirkland Minoxidil-t szeretnék rendelni, kíváncsi vagyok, hogy hogyan fejti ki a hatását arcszőrzeten, eddig egész jó videókat láttam róla a YouTubeon. Félreértés ne essék, ezek nem "manipulált" videók, a felhasználók minden héten beszámolnak az eredményről, és eléggé megdöbbentő végeredmények születnek akár pár hónapos használattól is. Találtam minoxidilt Magyarországon, de ott egy hat hónapos pack (6 db kis üvegcse) 24.000 forintba kerül, ami szerintem bődületesen nagy összeg, egy fiola pedig 3-4.000 forint. Amazonon ez egy féléves pack esetében 20-30 dollár között mozog, ami barátok között sincs 10.000 forint.


A kérdésem az lenne, hogy tekintve, hogy ez tulajdonképpen gyógyszernek minősül, amit vény nélkül is lehet kapni, vámmal, ÁFA-val, tokkal vonóval együtt egy 6-7 ezer fontios 6 hónapra elegendő készítmény mennyibe kerülne? Nyílván erre rájönne a postaköltség, de azért a 24.000-et nem érné el, gondolom, mert ezen mintha hatalmas profitot pakolnának rá.



2018. febr. 7. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
69%
Ha szerencséd van nem vámolják meg. Amúgy általános 27% adókulcs vonatkozik rá. De nem ajánlom,csomó videó van arról hogy a használóknak elkezdett hullani a hajuk..
2018. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!