Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti rendelnétek erről az...

Ti rendelnétek erről az oldalról minoxidilt vagy túl rizikós?

Figyelt kérdés

Magyarországon kb. 12000ft körül találtam fele ennyi terméket tartalmazó kiszerelést, ez pedig ha jól számolom 4000 ft körül lehet

[link]



2017. jún. 6. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Úgy tudom hogy amazonoz csak előreutalással lehet fizetni. Én csak olyan helyről szoktam interneten rendelni ahol lehet utánvéttel fizetni, mert úgy kevesebb az esélye hogy átb.sznak.
2017. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rengeteg pozitív értékelése van az eladónak meg a terméknek is,szóval szerintem abszolút nincs okod félni attól hogy át fognak verni. Amazonrol egyébként teljesen biztonságos rendelni,ha valami esetleg történne visszaküldik a pénzedet.
2017. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es:

Nincs veled baj, de akkor te külföldről soha nem fogsz tudni rendelni, mert ott nincs utánvét.

2017. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat:)
2017. jún. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!