Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép lenne, ha csak a fél...

Szép lenne, ha csak a fél hajam lenne raszta hajra csinálva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen raszta hajat szerettem volna, de nem lehet. Az okot nem szeretném megosztani. Később kitaláltam , hogy csak a fél hajam lenne raszta. (Közepes hosszúságú a hajam) Jól mutatna ? Szép volna ? (Bocsánat ha valamit nem jól írtam!)

2018. febr. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Megítélése teljesen egyéni.

Nekem tetszene.

2018. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
nem nézne ki jól.
2018. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Melyik fele?

Jobb vagy bal oldal?

Fent vagy lent?

Elöl vagy hátul?

Vagy csak itt-ott pár rasztázott tincs?



Szerintem butaság, mégpedig azért, mert a nemrasztás részt megfésülni pl nem fogod tudni, hacsak nincs éles határ a raszta nemraszta részek közt.

Úgy meg olyan tompikás :)

2018. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Olyasmi, mint a Runaway train klipben az énekesnek? Nekem is olyan volt tizenévesen, mert nem fésülködtem:D tinikorban jó az.
2018. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép nem volna, de olyan kis vadócos, menő lehet.
2018. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak. Csak pár tincs a hajamban.
2018. febr. 8. 21:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. febr. 8. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem csak a fél hajam raszta. nehéz vele bánni, el kell állandóan választgatni a "rendes" hajadtól, állandóan összegabalyodik de szerintem megéri. én imádom :D
2018. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!