Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből feketét? Milyen...

Szőkéből feketét? Milyen gyakran kellene újrafestetni? Akiknek így van a hajuk, azok megbánták?

Figyelt kérdés
Szőke a hajam, de szeretném befestetni feketére. Minden tapasztalatot várok! =)
2010. jún. 5. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

húha :D

én megcsináltam ezt pár éve, megint szőke vagyok, nagy nehezen..

én nem ajánlanám a feketét, nagy vszínűséggel meg fogod magad gondolni, inkáb sötétbarnát válasz, aminek fekete hatása van.

Am a lenövés is nagyon csúnya, szóval havonta festetned kell.

2010. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

13:34:

Ettől félek én is! =S A lenövést most is tapasztalom, pedig csak világosbarnára festettük, és így is feltűnő! =( Megunni viszont nem fogom, de a lenövés... =(

2010. jún. 5. 13:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak 4-5 évre tönkretette a haját. Szintén szőkéből festette feketére. Kb. fél évig tetszett neki a fekete haj, gyakran kellet újrafesteni. Aztán ráunt, és újra az eredeti hajszínét akarta visszanyerni. A nagyobb gond a visszafestéssel volt. Fokozatosan lehetett szívatni, aztán volt minden színű a haja, vöröses, narancssárgás meg az összes árnyalat. Több időbe telt, míg az eredetihez nagyon hasonló színe lett, mikor már nem volt feltűnő hogy lenőtt. Viszont annyira tönkrement a haja, szálkásodik, töredezik, hogy azóta is kínlódik vele. Ha lehet befolyásolni a döntésedben, én lebeszélnélek, mint a lányom is mindenkit, saját kárán okulva. A fekete a legdurvább, azt a legnehezebb visszafesteni, főleg eredeti szőke hajnál.
2010. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az eredeti szőke, most fekete vagyok.

Legelőször lilára festettem, majd pirosra, aztán vörösre, utána sötétbarna, majd fekete.

Jó ez a fekete, igaz havonta festem, vagy 5hetente..

De a többit is ilyen gyakran festettem.

2010. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, egyszer megint szőke akarsz majd lenni v világosabb, tök mindegy hmilyen, és feketéből nagyon nehéz még barnát is csinálni..

első voltam

2010. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem baj az... Ha megunom a feketét (ami nem valószínű), akkor majd festek vöröset... Majd én is tanulok saját káromon!^^ Egyébként anyukám is mindenképpen le akar róla beszélni... Ő fodrász. =S De hajthatatlan vagy... Az én makacs fejem. =)
2010. jún. 5. 13:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
:D anyukád jól mondja :) am nekem jól állt, meg a szőke is, mások szerint.De vöröset sem tudnál csinálni belőle, csak ha nagyon tönkretennéd a hajadat, aztán meg úgy eltörne h vágathatod le.Másrészt a feketét nem nagyon fogja be semmi.De te tudod:) én inkbáb sötét barnával próbálkoznék, ahogy már írtam
2010. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tönkre fog menni a hajam... =S Te jó ég... De mégsem bírom megállni! =(
2010. jún. 5. 14:12
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

Jézusommmmm!!!


Minek akar egy eredeti szőke pont fekete lenni?


Alap, hogy egy szőke nőnek nemáll jól a fekete!

Egy fekete hajú nőnek meg nem áll jól a szőke!


Azt hiszed, hogy attól fogsz jól kinézni, hogy a szép szőke hajadat elcsúfítod a ronda mű feketével?


Ajánlatom: Palette 24 hajmosásig tartó színező: sötétbarna. Nos az majdnem fekete lesz, és ha megúnod szépen elkezd kivilágosodni.


Amúgy is akinek fehér bőre van is világos szemöldöke öregíti a fekete haj.


Minek feketét?????? Miért nem választasz egy barnát? Az legalább természetes árnyalat.

Úgy néznél ki feketével, mint egy vámpír:S

2010. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát előző, azért ne általánosíts :) Nekem is jól állt a szőke és a fekete is, csak utána inkbáb szőke lettem megint.

Meg nem mki lesz vámpír a feketétől :DDDDDDDD

2010. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!