Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajsütés után (hullámosítás)...

Hajsütés után (hullámosítás) mit szoktatok hajra tenni, hogy jó tartós legyenwaxot, habot? Vagy csak lakkot? (sajnos az enyém 1óra alatt kirúgja magát

Figyelt kérdés
kéne valami jó tipp,hogy legyen tartós a hullámos haj
2010. jún. 5. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Előtte tegyél rá habot,és fújd be lakkal,miután besütötted megint lakkot tegyél rá.Én ha besütöm(magamnak) akkor 3napig ugynolyan,s nem teszek rá se habot se lakkot.


Egy fodrász.

2010. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrász vizesen habot szokott rárakni, majd megszárítja még egy adag hab és folyamatosa fél percenként minden tincsre fúj lakkot sütés előtt és után is meg ugye a végén plusz egy adag, de nekem így is kirúgja 2 óra múlva...:)
2010. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!