Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri elmenni kitisztíttatni...

Megéri elmenni kitisztíttatni az arcot? Milyen gyakorisággal jó ez?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert miután kitisztítják/kinyomkodják az arcom azután mindig sokkal több pattanásom keletkezik, ugyanígyvan még 2 barátnőm is. A kozmetikusom azt mondta, hogy minden évszak váltáskor kell kitisztítani a pórusokat.
2018. jan. 9. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
attól, hogy mester még lehet kontár
2018. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Persze ez is benne lehet, de akkor nem hiszem, hogy lenne ennyi vendége, illetve minden mást teljesen jól csinál. De pont erre akartam kilyukadni, hogy már TÖBB kozmetikusnál voltam, és lehet az BÁRKI, de az arcom a kezelés után mindig csak rosszabb!
2018. jan. 12. 11:29
 13/13 A kérdező kommentje:
Aki írta, hogy amint már kimegy a szalonból, a kinyomkodás helye sem látszik, az amúgy írja már meg, hogy hova jár. Elképesztően kíváncsi lennék erre a helyre, valószínűleg ilyen egyébként nem is létezik, vagy én nem tudom miféle érzéketlen arca lehet az illetőnek, ha már rögtön nem is látszik a kinyomkodás helye, amint a szalonból kiér....
2018. jan. 12. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!