Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri elmenni kitisztíttatni...

Megéri elmenni kitisztíttatni az arcot? Milyen gyakorisággal jó ez?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert miután kitisztítják/kinyomkodják az arcom azután mindig sokkal több pattanásom keletkezik, ugyanígyvan még 2 barátnőm is. A kozmetikusom azt mondta, hogy minden évszak váltáskor kell kitisztítani a pórusokat.
2018. jan. 9. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jól elfertőződik és csak annyi. Bőrgyógyászati kivizsgálás kell.
2018. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem azért még ezzel a problémával nem kell egyből bőrgyógyászhoz szaladni. De kifejtenéd jobban kérlek?
2018. jan. 9. 19:41
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

válts kozmetikust!


én 2 hetente járok, és sose lesz több pattanásom, mint előtte,

2018. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom miert pattogsz ki mégjobban mint elotte..nem lenne erdemes kiprobalni masik szakembert? Hatha az o kezelese utan jobb lenne. Egyebkent en havonta 1×jarok arctisztitasra lassan 3 eve mert nagyon problemas arcborom volt a pubertas kezdetekor nekem azota lekopogom egyre kevesebb pattanásom van.
2018. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én egyszer elmentem szeptemberben, és fél évig utána nem jött ki semmi az arcomon. ha havonta járnék be se gyógyulna addig. amikor elmentem, utána hetekig vörös volt a fejem, mire elmúlt. nem értem, hogy akik havonta járnak, azok hogy?
2018. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig 4 kozmetikusnál voltam. És mindegyiknél ez volt a problémám, 3 kozmetikus olyan átlagos/jó termékekkel dolgozott, azonban pár hónapja váltottam, és egy nagyon igényes, nagyon drága helyre járok. Szinte csak ezekkel a Gigi termékekkel dolgoznak, nagyon új kozmetikai felszerelésük van, de hiába...és a barátnőim is más kozmetikusokhoz járnak, mégis ugyanez a problémánk.
2018. jan. 11. 16:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem, valaki azt írta, hogy 2 hetente jár. A kozmetikusom szerint az már nem jó, hagyni kell a bőrnek azért időt, és nem szabad olyan gyakran járni. Nekem több nap mire lenyugszik a bőröm, persze rosszabbodik nálam általában a helyzet, de el se tudnám képzelni, hogy 2 hetente járnék.
2018. jan. 11. 16:33
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 normális szakemberhez járok, aki normális anyagokat használ, mitesszereknek a helye sem látszik mire kijövök tőle, pattanások helye is max 24 órán belül elmúlik
2018. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, 40 éves vagyok, főleg mitesszetekrl, de pattanások is néha, ha nem 2 hetente megyek, akkor előjönnek újra a pattanások, tömegesen, mint pl most, hogy az ünnepek miatt nem tudtam menni és kb 15 gyulladt pattanás van az államon :(((


Szemöldök gyantázás miatt is kell menni

2018. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudtam, hogy lehet 2 hetente járni, de mindig tanul az ember. Hát nem tudom akkor, hogy az én meg a barátnőim bőre miért lesz állandóan csak rosszabb, és rosszabb a kezelés után, pedig most már én tényleg olyan kozmetikusnál vagyok aki nagyon jó, hisz mester fokú kozmetikus...
2018. jan. 11. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!