Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőnként és csütörtökönként...

Hétfőnként és csütörtökönként járok szoliba 5 perce. Eddig háromszor voltam, következő alkalommal mehetek 10 percre?

Figyelt kérdés

Eredetileg fehér bőröm van,de most már elég jó színem van.


Jah és nem kérek olyan válaszokat h jajj a szoli káros stb.

Én is tudom..nem is viszem túlzásba egyáltan,csak pár alkalommal megyek el,és a szabályokat is betartom,és még nem is égtem le.


Normális válaszokat meg köszönöm:)

18/L


2010. jún. 4. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem égtél le az okés. Szerintem már simán mehetsz, de lehet hogy a 10 az sok lesz. 7-8 perc esetleg jobb lenne.
2010. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Aha én is annyira mennék,csak az a baj h eddig ahol voltam sehol nem lehet így köztes időre menni..csak 5 vagy 10 percre:S


De ha meg tartom az 5 percet,szal hogy mindig arra járok(még 2 hétig kb.),szerintem egy idö után már nem fogok barnulni..sőt szerintem már most se barnulok 5 perctől:S

2010. jún. 4. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írod már jó színed van akkor minek akarsz több időre menni? Cigánylány akarsz lenni vagy mi? Inkább csökkentsd az időt meg a gyakoriságot mert marhára öregíti és szárítja a bőrt a szoli, ráncos leszel mint egy vénasszony. Hamarosan majd olyan kérdéssel jössz ide hogy elcseszted a bőröd és mit tehetsz, de a válasz az lesz hogy "későn tértél észhez, mostmár semmit". Gondolkodj, 18 évesen már nem divatolni kellene...
2010. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te meg szerintem nem tudsz olvasni..de azért köszi a tanácsot..
2010. jún. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!