Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna ez a...

Szerintetek jól állna ez a haj? Kép+egyéb információ lenn

Figyelt kérdés

Most jelenleg olyan mellig érő hajam van. Júniusban le szeretném vágatni a hajamat rövidre, de nem tudom, hogy jól állna-e. Amúgy egyéb okok miatt nem tudnám a tanév vége előtt levágatni.

A fejformám az olyan ovális és kerek között van valahol. A színe az szőkés barnás, bár az utóbbi időben szerintem sötétedett egy kicsit. A szemem színe zöld, bár ez nem tudom, hogy mennyire fontos ehhez...

[link]

Az első képről lenne szó. Félreértés ne essék, nem akarok majmolni senkit, de ez a frizura nagyon megtetszett, de bizonytalan vagyok. Hogyha esetleg levágatnám akkor hogyan kellene "kérnem" a fodrásztól? Bocsánat, eddig mindig csak a végéből lett vágatva. Ezért is szeretnék egy kis változást...



2018. jan. 5. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Anélkül hogy nem látnám az arcod nem tudom eldönteni,de mindenképp szép ez a hajstílus 😊
2018. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Látatlanban nehéz eldönteni, ha egyenes hajad van, akkor valószínűleg jól állna:)

/nekem hullámos hajam van, és hiába vasalom, akkor is visszahullámosodik, csak azért mondtam külön c:/


Fodrász tőlem képet kért, hogy mutassam meg, mit szeretnék :)

2018. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyenes hajam van :)

Képet nem igazán szeretnék küldeni ha nem baj.

Úgy vagyok vele hogy levágatom és kész, ez csak egy haj, visszanő. Ha meg úgy van, akkor talán fel tudom fogni, és probléma megoldva.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

2018. jan. 6. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a bob frizura nagyon nagyon jó.

Nem nagyon lehet vele mellé lőni.

2018. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. Nagy divat most ez a vállig érő haj, nagyon jól tud kinézni. Ha egyenes a hajad akkor biztos hogy nem fog rosszul kinézni.

Meg ahogy mondtad, mi történhet legrosszabb esetben? Max mégse tetszik annyira, akkor sincs semmi hamar visszanő. Ha neked tetszik ez a haj, nyugodtan kísérletezz, meg ez nem is akkora változás, mintha fiús rövid hajra váltanál.

2018. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A rövid az a pixie vagy tüsi lenne, akkor lenne szó tényleg merész váltásról :) amit tervezel, az igazából még egy egészségügyi vágásba is belefér.
2018. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!