Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen mitévő legyek?

Hajhullás ellen mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Amióta balzsamot használok simább, fényesebb, ápoltabb lett a hajam, viszont eléggé hullik. Hogy őszinte legyek a fodrász is megjegyezte múltkor, hogy kevesebb hajam van mint mikor legutoljára látott.XD

Szóval akinek volt ilyen és szedett rá valami gyógyszert/tablettát:

Neki mi vált be? Mit tartalmazzon milyet keressek) vagy ha esetleg valami más (krém vagy bármi) bevált valakinek esetleg tanács azt is megköszönném.



2018. jan. 4. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a balzsam használata óta hullik? a hajtöveidre ne rakj belőle

nekem segített a hajhulláson egy hajkapszula (dm sajátmárkás, 600-800 Ft körül volt 2 havi adag)

3 hét után láttam változást, annyi azért kell neki


vannak hajhullás elleni samponok, azzal is megpróbálkozhatsz mellette, de szerintem elsősorban a kiváltó okot kell megszüntetni

2018. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem teszek a hajtövekre, tudom, hogy nem szabad:D Valószínű,hogy a balzsamtól van viszont ha nem használnám kezelhetetlenné válna a hajam..

Köszönöm, utána nézek a samponoknak, a kapszulát pedig mindenképpen kipróbálom!:)

2018. jan. 4. 20:10
 3/11 Ignis Subdialis ***** válasza:

Van ilyen spéci bontókeféd? Mert én amióta olyat használok, felannyira se "hullik" a hajam. ;) Arra gondolok, aminek általában nincs nyele, olyan mint egy nagy kavics, a fogai hajlékony műanyagból vannak, különböző magasságúak és általában műanyag kupak védi őket az eldeformálódástól.

Mint pl. ez: [link] De ennél olcsóbban is lehet találni, pl. az Aldiban időnként kapható egy ezresért, a drogériákban meg van mindig 1500-2000 árban.

2018. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom mire gondolsz, nem még nincs olyanom de utána nézek!:)
2018. jan. 5. 06:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha van esely arra h a balzsam miatt hullik mem kene levaltani?
2018. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért nem váltom,le mert a balzsam nélkül nem lenne olyan ápolt a hajam. Egyszer próbáltam ki, hogy kihagyom és a hajszárítás is nehezebb volt, és utána nem tűnt ápoltnak..

Ezért gondoltam valami kapszulát kipróbálni, mert a balzsamot nem szeretném hanyagolni.

2018. jan. 6. 13:22
 7/11 anonim ***** válasza:

vágj ilyen fazont. Ez korrigálja a mikiegeresedést.

https://www.youtube.com/watch?v=mJgHp-Rp0Mg

2018. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell kihagyni csak próbálj ki egy másik márkát☺
2018. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezt már láttamXDD


Jó, megpróbálok más márkát nézni(jelenleg amúgy Schauma-t használok jelenleg,ha van olyan balzsam amit tudnál ajánlani, megköszönném:D)

2018. jan. 8. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pantene-t használok most, de ha tényleg erre ilyen érzékeny a fejed, akkor lehet fodrászodtól kellene kérned valamit. Vagy esetleg gyógyszertárit.
2018. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!