Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek hajhullás ellen?

Mit tehetek hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
a barátomnak hullik a haja, örökletes és fésülgeti, hogy ne látsszon a kis kopasz foltja, 20 éves, kínos neki, nem beszélünk erről, de valahogy csak tudok segíteni. Valami ötlet?
2017. dec. 25. 21:14
 1/2 anonim válasza:

Keresd fel telefonon a Novotny Hajgyógyászatot.Én Velencére járok,nekem nagyon érzékeny a hajam,és oda járok,hogy ne hulljon megint olyan mennyiségben. Azt mondják hajvisszanövesztést is tudnak,azt igazából szerintem nem,de nagyon sokat segítettek,sokkal egészségesebb a hajam,és nem hullik olyan rettentő mennyiségben. 14 vagyok,nekem is örökletes. Kicsit sokba kerül,de nagyon jó munkát végeznek,és tanácsokat is adnak.

A vezetőnő elég okult,mi mindig akkor megyünk anyával(neki is ilyen problémája van,az ő családfájából örököltük)amikor nincs ott.

Bia dolgokat használnak,szóval ha érzékeny a haja nem kell aggódni. Sok sikert:)

2017. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg hallgathatna Oi zenét, attól megváltozna az álláspontja.


https://www.youtube.com/watch?v=l4syol4gOI4

2017. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!