Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany eves korotokban jelent...

Hany eves korotokban jelent meg az elso osz hajszal?

Figyelt kérdés
Most 25 vagyok, apum 45 es nem oszul, egy szal sincs. Anyumnak viszont 25-27 korul volt mar oszhajszala. /nyilvan feati/. Felek hogy em is elkezdek oszulni lassan. :( Nektek mikor volt az elso?
2017. dec. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt akkor is, amikor megszulettem. Egyik mamamnak meg 60 evesen se volt egy szal se. Papam meg 20 evesen mar hofeher haju volt. Ez nagyon valtozo, sok mindentol fugg.
2017. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28 évesen. Szó szerint beleőszültem a kislányom születésébe.
2017. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
most 20 éves vagyok, kb 5-6 ősz hajszálam van, pár éve már tuti
2017. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én harminc felett vagyok, és mostanában fedeztem fel egy ősz szálat, lehet van több is, csak nem feltűnő. Remélem még egy darabig így is lesz, mert nem akarnám festeni.
2017. dec. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!