Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a kávés...

Próbálta már valaki a kávés hajsötétítést?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor bevált e, mennyire volt látványos, hogy használta, hányszor használta.

2017. dec. 20. 12:15
 1/2 Metionin ***** válasza:
Igen, tinikoromban. A pisiszőke hajamat próbáltam sötétíteni, lefőztem a kávét és abban áztattam a hajam hajmosás után. Próbálkoztam vagy hatszor, elvileg a harmadik után látszódnia kellett volna. Semmit nem használt, így be kellett festeni.
2017. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, és nem csinált semmit azon kívül hogy csomó kávét elpazaroltam és még mosás után is kávészaga volt. Nem hatásos, ha ennyire nem akarod festékkel vagy színezővel befesteni van henna vagy esetleg herbatint festék, ami nagyon kíméletes.
2017. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!