Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre festethetném a...

Milyen színűre festethetném a hajamat?

Figyelt kérdés

Fehér bőrű, kerek arcú, zöld szemű lány vagyok.

Világosbarna, derékig érő egyenes hajam van és szeretném feldobni egy kicsit. Gondoltam, hogy befestetném, vagy valami hasonló, de őszintén nem tudom milyen szín lenne jó ötlet.



2017. dec. 16. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Neonzöld
2017. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne festesd, inkább csak valami melírt tegyél bele. Ez lehet vörös vagy szőke, amelyiket magadhoz illőnek érzed. Általában ha nagyon eltérsz az eredeti hajszínedtől az nagyon feltűnő, mesterkélt lesz. Kivéve, ha ezt akarod és lilára fested :-)
2017. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úúú szerintem ami neked jól állhatna : eperszőke, az gyönyörű :) pl átmehetne mézszőkéből világos szőke ombréba , lehet variálni, ami semmiképpen ne szerintem : az a fekete, sötétbarna,
2017. dec. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágass, ne festess.
2017. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!