Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kecskeméten keresek jó masszőr...

Kecskeméten keresek jó masszőrt. Ki ilyen? Árak is érdekelnének.

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A Bocskai utcán található Harmónia Szépségszalonban dolgozik egy masszőr is. Sajnos az árakat nem tudom (én csak fodrászhoz és műkörmöshöz járok oda), de nagyon segítőkész és aranyos mindenki, nyugodtan menj be csupán érdeklődni is :)
2008. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kecskemét közelében, Kiskunfélegyházán. Perfekt gyógymasszőr, természetgyógyász. A mai ár: 2500 Ft.

70/36-06-376

2009. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rozsane Racz Kati.

Istenno!!Autobalesetem volt es O maszirozott!

Olcso pedig minden penzt meger!!A kozpontban dolgozik.Az utca neve nem jut eszembe de ha a Klapka utcan mesz a varos kozpont felol az elso utca balra.Kb 50 metert kell setalni az utcaig es ott meg kb 25-30 at az uzletig.

Kedves tapintatos es nagyon nagy tapasztalata van.Csak ajanlani tudom!!

2009. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!