Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék a hajamból?

Mit csinálhatnék a hajamból?

Figyelt kérdés

Barna hajam van,a leghosszabb rész kb. a mellemig ér és tépett.FElül egyre rövidebb,közepesen dús és van frufrum.

Általában vasalom,mert alapvetően se nem göndör,se nem egyenes a hajam.A göndörítés,hullámosítás nem jött be,mert akármit teszek rá (hajhab,végén lakk,wax...) 1-2óra alatt nagyon kirúgja magát,viszont egyenesen aránylag sokáig megmarad.

Általában kiengedve hordom a hajam,vagy összefogva.Lófarokban,vagy oldalt van összefogva,de már unalmas...


Olyan haj kéne,amit könnyen el tudok készíteni magamnak reggel(10-15perc alatt) és szép tartós lesz,nem jön szét állandóan.Amúgy nincs valami nagy kézügyességem.

Előre is köszi a válaszokat!

15/L


2010. jún. 2. 18:30
 1/6 anonim válasza:
0%
0-ás gépet neki.
2010. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez neked probléma?Mit szóljon Csubakka?
2010. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Istenem...milyen bunkó emberek vannak...
2010. jún. 2. 19:00
 4/6 anonim válasza:
Szia:) Hátén a helyedbe levágatnám olyanra hogy hátul rövid elől pedig hosszú már ha lehet belőle ilyet csinálni nem tudom hol hosszú hol rövid. ezt csak átvasalod reggel és kész nekem nagyon de nagyon tetszik csak sajnos még ahhoz is rövid a hajam.
2010. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem rossz ötlet,bár évekig olyan hajam volt,már kicsit untam és vágytam a hosszú hajra.Most végre menőtt és jól néz ki azt mondják,csak jó lenne néha feldobni valamivel.

2010. jún. 2. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:

befonhatod, de csinálhatsz ilyen spéci kontyot is (Youtube-on vannak vidik).

Én azt szoktam csinálni, hogy elválasztom a hajamat, és oldalt csinálok 2 ki laza kontyocskát. A végén tök viccesen fog kinézni, de szerintem nagyon jó frizkó ;)

2010. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!