Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát csinálhatnék...

Milyen frizurát csinálhatnék a göndör hajamból?

Figyelt kérdés

összevissza áll, ezért folyton begumizom, frufrum nincs, szóval ez a haj elég uncsi. Milyen frizurát tudnék csinálni otton belőle(az is nagy segítség, ha leírjátok, mit csináljak h ne legyen ilyen szétálló és ennyire göndör) Ha tudtok a frizurákról linket tenni annak örülnék

ja és göndören vállamig ér, ha ki lenne húzva kicsit följebb mint hátközépig


2009. márc. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyenesítsd ki
2009. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehogy kiegyenesítsd! Csak tegyél rá hajpakolást, amitől természetesebb, lágyabb, ragyogóbb lesz. Fogj pár hullámcsatot, és próbálj tincseket össze-vissza feltűzni. Én így jöttem rá arra, mennyire jó hajat tudok kreálni magamnak, mások azt hiszik, fodrász csinálja. Csak egy kis rutin kell, aztán te is tudni fogod, neked mi áll jól.
2009. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is "küzdöttem" ezzel a problémával, aztán egyszer kipróbáltam a hajhabot, és nagyon bevált, a legjobb a Wellaflex göndörítőse. Én úgy szoktam, hogy vizes hajra felviszem a habot, és a hajam végére még egy kis ricinus olajat teszek (azzal óvatosan kell bánni, mert zsírosság hatását is keltheti), aztán diffuzoros hajszárítóval szárítom meg. A végeredmény pedig nagyon szép, sokan irigyelnek is érte:)

Jaa, és még az is kell hozzá, hogy jól legyen levágva, a lényeg, hogy fokozatosra kell levágni.

2009. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Az utolsó kettőt különösen! Majd kipróbálom ;)
2009. márc. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!