Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok/nok! Milyen szinu,...

Lanyok/nok! Milyen szinu, fazonu es hosszusagu a hajatok?

Figyelt kérdés

Es hany evesek vagytok? Szeretitek?


Nekem vallig ero, barna-szoke ombre, egy hosszra vagva.

Ket ket mulva fogok valtani.



2017. dec. 1. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem 6 eve hosszu sotetbarna

nincs fazonja ,de szep

2017. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Félhosszú,nagyon göndör,sötétbarna.Nehéz kezelni,de én imádom.Kb.3 éve ilyen göndör.

14/L

2017. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lapockáig érő, egy hosszúságú balayage hajam van. A vége sötétebb szőke, az eredeti hajszínem hamvas sötétbarna.

Szerintem elég unalmas a hajam, mind színben, mint frizurában, ezért mindig kísérletezek.

21

2017. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Enyém rövid szőke bob. Nagyon szeretem.

26

2017. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Majdnem derékig érő, frufruval, és vöröses-szőkés.

Praktikusnak tartom, a rövid hajammal több gond volt, azt szárítgatni kellett, meg minden. Most csak hagyom megszáradni, és vasalom, már ettől jól néz ki. És úgy fogom fel, meg fonom, ahogy akarom, akár minden nap más frizurám lehet - feléig kiengedve, buggyosra hagyva, parkettába fonva, simán fonva, holland fonással fonva, feltűzve, leengedve stb.

38

2017. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piriiiii ***** válasza:
Voros,hatkozepig ero. Fazonon nem tudom, mit ertesz. Nem jarok fodraszhoz, csak nagyon ritkan, tobb evente. Igy nagyjabol szabadon no. Egyebkent hullamos. Neha sajat magamnak igazitom, vasalom, göndörítem, de ritkan, kulonosen a vasalas nem jellemzo. Sajna vekony szalu.
2017. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 piriiiii ***** válasza:
100%
Ja, 21 vagyok, es alapvetoen szeretem, de neha nagyon nem, ha kezelhetetlen, ronda. Fura, de annak ellenere, hogy a haj nem elo resze a testnek, megis kulon eletet el sokszor... :( plane ilyen kodos, vizes időben.
2017. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
Hátközépnél lejjebb érő, egyenes, U alakúra vágva. Most fekete elöl 2 kék csíkkal, de régebben az alja kék volt. Sajnos nyáron elrontotta a fodrász a vágást (U alak helyett valami W-t vágott) és augusztusban 15 centi vágásával lehetett kijavítani. Így levágódott a végéről a szép kék, amit úgy imádtam. Most növesztem ezerrel hogy tavasszal visszacsináltathassam.
2017. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hátközépig érő, göndör, fekete. Elöl kicsot rövidebb talán.
2017. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mézszőke grown put pixie. Nem tudok erre jobb szót, már nem pixie, de még nem bob.


Imádom, azért ilyen.

2017. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!