Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajkaim szine, szerintem túl...

Ajkaim szine, szerintem túl sötét?!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám h fiú létemre szerintem túl sötét az ajkaim szine, mármint kicsit olyan mint ha be lenne rúzsozva. Igaziból csak akkor zavar amikor webcamozok, mert ott még sötétebbnek látszik. Van vmi trükk erre, hogy világosabb legyen vagy valami? Vagy szerintetek nagyon nem lényeg?
2010. jún. 1. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lényeg:) Barátkozz meg vele hiszen szerintem semmigond vele:) Ha mégis nagyon zavarna akkor alapozóxDDD de fiú létedre szerintem erre egyáltalán semmi szükség:)
2010. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
világosrózsaszín csillogó szájfény (kizárólag avonos!) és egy kis rózsaszínes púder a megoldás.
2010. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az jól néz ki... főleg ha jó fehér a bőröd hozzá:)
2010. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah az olyan Edwardos amit most elmagyaráztatok -.-"
2010. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!