Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csütörtökön húzták a fogam és...

Csütörtökön húzták a fogam és még mindíg nem forrt be. Sötét véres valamit látok benne. Szerintem Alvadt vérdarab És fehér színű valamit is látok. Mi lenne ez?

Figyelt kérdés
Nem mertem még fogat mosni,mert tegnap ki akartam szedni fülpiszkálóval(leferőtlenítettem) a fogamból az alvadt vér de nem birtam.Most moshatok már fogat.Még nem forrt be a helye
2009. júl. 25. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehogy kiszedd! Az a jó, ha ott az alvadt vérdarab, az gátolja meg, hogy tovább vérezzen! Ha kiszeded, utána mehetsz is rögtön varratni :P Fogat szerintem moshatsz, de óvatosan.

Nekem egyszer varrni kellett, mert egyáltalán nem alvadt meg, 1 napig vérzett folyamatosan :( Nem kellemes élmény, bár a húzáshoz képest a varrás már semmi :D

2009. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ott a lyuknál ne mossak fogat?Ja és tejterméket már lehetne enni?Mert én tegnap megettem 2túrórudit.
2009. júl. 25. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, nem szabad kiszedni.és tejterméket se egyél/igyál, ez fontos!!! és ne piszkáld, el fog tűnni. nekem is varrni kellett, mert tele volt az állkapcsom a fogam alatt cisztákkal, és nagyon nagy lett a "rés" , és ömlött a vér. de nem vészes. fogat is lehet mosni, csak óvatosan, és azon a környéken inkább ne. az a "fehér darab" pedig lehet valami kajamaradvány, hogyha ettél azóta. ja és ne is öblögess, mert kijöhet az alvadt vér.
2009. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
nem kéne tejterméket enni! hacsak nem akarsz egy jó kis fertőzést. a természet majd megoldja ne piszkáld.
2009. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

túrórudit????? nem mondta meg a fogorvosod hogy nem szabad vagy 3-4 napig??? én azután amit csinált velem, 3 napig nem tudtam enni, és utána 2 hétig csak bébikaját ettem.

2. voltam

2009. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy aznap estig ne egyek tejterméket.
2009. júl. 25. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vok. Én tudtam enni rendesen utána is, nem volt ilyen problémám. Szerintem ha már bealvadt, ehetnél tejterméket, de jobb félni, mint megijedni, és összeszedni valami fertőzést, úgyhogy szerintem ma még hanyagold :)
2009. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elég ha csak pár napig nem eszik tejterméket. Az alvadt vért tényleg ne szedd ki csak ártasz vele és újra vérezni fog. A fogadat mosd meg ott ahol a rés van nagyon óvatosan és nem lesz semmi baj. Ne piszkáld a helyét! A nyelveddel sem!
2009. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!