Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövöhéten csütörtökön kéne...

Jövöhéten csütörtökön kéne megjönnie(ami remélem nem fog)! Babát szeretnénk. Valami fura fehér folyásom van és néha érzékeny a mellem! Reménykedhetek hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A bővebb hüvelyváladék és a mell érzékenysége jelenthet babát. Szorítok nektek!
2008. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csináljak tesztet vagy várjak még?
2008. márc. 31. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Várj még mert ha majd csak 10 nap múlva kéne megjönnie,akkor most még csak a beágyazódás lehetséges.A teszt pedig csak később mutatja, ha már beágyazódott a babóca. Nekem jövő szerdán nem kéne megjönni,de nem tesztelek előbb.
2008. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is nagyon szorítok, hogy összejöjjön!!

Még ne tesztelj, mert valószínűleg nem fogja kimutatni, én is az elmaradt mensi után pár nappal csináltam (pozitív lett:)).

És az enyhe folyás és mellérzékenység jelentheti, hogy terhes vagy, nekem voltak ilyen tünetek - és vannak is még.

Drukkolok!

2008. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen ez lehet simán baba!
2008. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és hogy ilyen aranyosak vagytok:D!

Én is szoritok mindenkinek aki babát szeretne:))!

Néha érzem hogy a petefészkem is szur ez jó jel lehet?

2008. ápr. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!