Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyúlik, gumi szerű lett a...

Gabriellacica kérdése:

Nyúlik, gumi szerű lett a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál"mester fodrász" a barna hajam lett szőke. Ma észre vettem teljesen olyan mint egy gumi! Nagyon meg vagyok ilyedve hogy le fogtörni,mitől erősödne meg? Fessem vissza inkább sötétre ?
2017. nov. 10. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy ráfess, attól csak rosszabb lesz.
2017. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben, de ez a nyúlos átlag elmúlik?
2017. nov. 10. 21:00
 3/8 A kérdező kommentje:
állag*
2017. nov. 10. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Az sajnos már semmitől nem lesz jobb, túl lett szőkítve, teljesen tönkrement az a haj. Nem muszáj visszafesteni ha nem akarod, a hosszát viszont hagyd békén, csak tövet festess. Törni fog nagyon, úgyhogy hajszárítót, vasalót teljesen iktasd ki. Pakolások, kókuszolaj valamit segít de csodát ne várj semmitől. A nyúlós részt folyamatosan vágasd vissza amíg teljesen le nem növeszted.
2017. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben semmi képsem fogom festeni :( ! 7éve nem voltam fodrásznál nagy nehezen rászántam magam de életem legrosszabb dőntése lett..
2017. nov. 10. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

1 menj vissza a fodrászhoz és kérd vissza a pénzed!

2 vágasd le a hajad egy normális fodrásznál!

2017. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen lett a 30. szőkítés után. Most vágtam le nemrég, mert vizesen nyúlt, szárazon tört.
2017. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én 7 éve nem festettem,fenékig ér a hajam nagyon félek hogy elveszítem
2017. nov. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!