Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavatora ez a haj szerint...

Szalagavatora ez a haj szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

[link]

(fufru nelkul)



2017. okt. 26. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha te vagy a végzős, akkor szerintem túl hétköznapi. Vendégnek teljesen jó.
2017. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vegzos vagyok. Pothajjal lenne igy egybe fonva, jo hosszura mint a kepen😇
2017. okt. 26. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ordít róla hogy a képen lévő is pót. Ronda
2017. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit hétköznapi szerintem is (bár én sem vinnem túlzásba! ) a legfontosabb hogy neked tetszen! :)
2017. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is hétköznapi, arra gondoltam, hogy meg feldobnam gyongyokkel, amik a fonatba vannak belefuzve, meg ilyen apro gyongyos csattal a lofarok korul. :)
2017. okt. 27. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nagyon szép :)
2017. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, nekem tetszik :) Azért egy szalagavatóra nem kell nem tudom hogyan kirittyentenie magát az embernek, nem az esküvője az, hanem csak egy szimpla szalagavató. Nálunk a 90%-nak csak szimplán ki volt engedve a haja, max. volt benne valami fonat vagy be volt göndörítve, egy-két ember volt aki kiskirálylánynak öltözött habos-babos csillogós ruhába, konty meg gyöngyök, virágok, erős smink stb., hát mindenki őket nézte és nem azért mert olyan jól néztek ki...Nem azt mondom, hogy nem szép mert annak is meg van a helye, de oda nagyon túlzás volt és inkább nevetségesen hatott. Attól is függ, hogy milyen hangulatú, stílusú lesz a szalagavatótok, de szerintem egy átlagos szalagavatóra bőven elég.
2017. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!