Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szalagavatóra jó...

Szerintetek szalagavatóra jó a kivasalt, egyenes haj?

Figyelt kérdés

Nemsokára már itt is lesz a szalagavató és az osztálytársaim közül nagyon sokan begöndörítik a hajukat vagy befonják. Nekem kicsivel váll alá érő hajam van, alapból göndör.Csak pár hónapja kezdtem el néha néha kivasalni és úgy mindig tetszik, mert más mint lenni szokott.Szerintetek ha szalagavatóra kivasalnám és tennék bele egy szép hajpántot vagy fejdíszt akkor úgy nem lenne túl egyszerű? Ha kivasalom kb. így néz ki a hajam csak világosabb. 18/L


[link]



2015. okt. 16. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy neked tetszik olyan legyen. Mondjuk nekem mindig jobban tetszett a hullámos, göndör.
2015. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez elég bénácska. Inkább csináltatnék fodrásszal kontyot. 35N
2015. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

kontyot...lol...szerintem vasaltasd ki, de az egyenes az nem ilyen, mint a képen, hanem ilyen: [link]

Fodrászhoz elmész alaposan megmosott, megszárított hajjal, kérsz 1 vasalást max 1000ből megvagy, és a képeken szép fényes lesz a hajad.

2015. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Konty mint updo.

[link]

Elegánsabb, csinosabb, különlegesebb.

2015. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz táncolni? Ha nem, akkor én még fodrászhoz sem mennék. Különböző okok miatt nekem két szalagavatóm is volt, amin nem táncoltam, ott csak simán ki volt vasalva a hajam. Igazából rajtad áll, ha tetszik az egyenes, akkor legyen az. Egy fejdsszel ünnepivé teheted.
2015. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Esetleg ilyen haj? Szerintem marha jó! :) Nagyon tetszenek az ilyenek.Csak a vége egyenesre kivasalva és hátra tűzni, de az megemelve. Mondjuk írtad mekkora hajad van, nem tudom, hogy olyanra meg lehet-e csinálni mint amit linkeltem. Nekem a szalagavatóra és a középiskolai ballagásomra volt kivasalva az egyébként is egyenes hajam. Hullámosítás, göndörítés szóba se kerülhetett, mert vastagszálú derékig érő makacs hajam van, 10 perc alatt kidobta volna még hullámokat, még 1 doboz lakk esetén is...dajnos ilyen a hajam.

Húgomnak enyhén hullámos, kb "melltartó hátuljáig" (máshogy nem tudom megfogalmazni, mert hátközéptől rövidebb :D) érő haja volt, szóval a tiédtől nem sokkal hosszabb. Neki is ki volt vasalva. Szuper jó volt. De szerintem egy fontos szempont, hogyha kivasaltatod, akkor ügyelj, hogy ne egyenes, hanem szögegyenes!!! Sokkal szebb, mint a sima dgyenes. És ha jól megcsinálja a fodrász, még tartós is.

2015. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És bocsi a helyesírási/fogalmazási hibákért, de telóról írok és szörnyen ugrál a panel!! :@@
2015. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!