Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szex előtti leöltözés? Többi...

Szex előtti leöltözés? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt tudni kell rólam, hogy már évek óta nagyon durván csúnya a hátam. El van lepve rengeteg aknéval, pattanással, miteszerrel, piros foltokkal. Szószerint be van terítve velük a hátam.

A kérdésem is ehhez kapcsolódik. Ezt a dolgot én nagyon szégyellem és mindig teszek róla, hogy mások ne láthassák (pl. úgy megyek fürödni, hogy a hátamon van a törölköző).

Ugyebár ha a lánnyal odakerül a dolog, akkor ott nincs mit tenni, le kell vetkőzni.

Ezt annyira cikinek érzem és úgy gondolom, hogyha meglátná a lány ezt, akkor azonnal kiábrándulna belőlem.


Mit gondoltok erről?


20/F


2017. okt. 13. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10 -nem! ez belső ügy, a belsőelválasztású mirigyekkel függ össze, gyógyszer van rá - kimondottan akkor írják fel, ha már a hát is érintve van.
2017. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hoppá. Nem tudtam. Akk elnézést


10-es voltam

2017. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#11 Milyen gyógyszerekre gondolsz? (Roaccutan és hasonlókat nem szeretnék szedni)

2017. okt. 13. 19:59
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Bízd a szakemberre - nem ez lesz az első hasonló esete.

Egyébként meg gondolom hiába mondjuk, de a lányt a kedvességed, figyelmességed, gyöngédséged fogja érdekelni, nem a hátad. Ha nagyon zavar mégis, hagyj magadon egy kis trikót - addig is, míg meggyógyulsz. Az sem fogja zavarni a hölgyet.

2017. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én biztos elmennék egy jó bőrgyógyászhoz mert ez igy k*rvàra nem egèszséges! Az hogy ilyen a hàtad nem véletlen. A háttérben lehet komolyabb dolog is.
2017. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Undorító, nem 1x láttam már. Aztán egyik ismerősömmel összefutottam a strandon nyáron, és tényleg nagyon sokat javult a háta!
2017. okt. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászatea, ha van pénzed, akár maszekre is mehetsz, ott gyorsabb az intézkedés
2017. okt. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőrgyógyász. Egyik barátomnak az arca, a válla és a háta is nagyon csúnya volt, orvoshoz fordult. Nem kellettek évek, a javulás meglepően gyors ütemben zajlott.
2017. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!