Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szex előtti leöltözés? Többi...

Szex előtti leöltözés? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt tudni kell rólam, hogy már évek óta nagyon durván csúnya a hátam. El van lepve rengeteg aknéval, pattanással, miteszerrel, piros foltokkal. Szószerint be van terítve velük a hátam.

A kérdésem is ehhez kapcsolódik. Ezt a dolgot én nagyon szégyellem és mindig teszek róla, hogy mások ne láthassák (pl. úgy megyek fürödni, hogy a hátamon van a törölköző).

Ugyebár ha a lánnyal odakerül a dolog, akkor ott nincs mit tenni, le kell vetkőzni.

Ezt annyira cikinek érzem és úgy gondolom, hogyha meglátná a lány ezt, akkor azonnal kiábrándulna belőlem.


Mit gondoltok erről?


20/F


2017. okt. 13. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem többször látnád te a lányt hátulról, mint ő téged.
2017. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
>Bőrgyógyász.
2017. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2

Nem hiszem, hogy a bőrgyógyász tudna bármit is kezdeni ilyen súlyos problémával. Ha meg mégis, akkor annak is csak sok-sok év múlva lenne látszata..

2017. okt. 13. 18:43
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen? 20 éves létedre máris ledoktoráltál? Endokrinológusnak és bőrgyógyásznak egyszerre kell kezelnie. Ha semmi nem működik, akkor lézer.


Én nem tartanám szép látványnak, csak a te érdekedben javaslom.

2017. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb későn, mint soha.
2017. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

A börgyógyásznak - bármilyen meglepö is - ÉPPEN ez a dolga, hogy az ilyen eseteket kezelje.

Normál esetben már pár hónap alatt látványosan javul a probléma, emellett ha két év múlva jönne is rendbe, még mindig jobb, mintha még akkor is ilyen bajod van vagy még rosszabb lesz, ami kezelés nélkül igen valószínü.


Mellesleg engem möként zavarna a dolog, márcsak azért is, mert igen sok esetben fertözés okozza, ami a partnerre is átterjedhet.

2017. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez orvosra tartozik!! Gyógyszerrel megoldják, menj el!
2017. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
+és egy hónap alatt van látszatja! Jó bőrgyógyászhoz indulás!
2017. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász rendbe teszi.
2017. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%
Kozmetikus nem tisztíthatná ki?
2017. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!