Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olivaolajat szeretnék venni a...

Olivaolajat szeretnék venni a hajamra. De hol vegyem? Sima élelmiszer boltban vagy valami gyógynövényesben? És mennyibe kerül? Mekkora kiszerelés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 08:37
 1/9 anonim válasza:

Én is egyszer kipróbáltam az olivaolajas hajpakolást, de nekem nem vált be, sőt ragadt tőle a hajam. Élelmiszer üzletben vettem az olajat, kb. 1000 Ft-ért.

Ha ajánlhatok valamit, szerintem próbáld ki a Shauma olajos samponját, ha jól tudom, olivaolaj alapú, és van hozzá balzsam is. Meg külön lehet kapni fodrászkellékesnél, vagy esetleg fodrásznál is hajolajat. Ezek ezerszer jobbak az olivaolajtól szerintem.

2010. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szoktam én is olívaolajos pakolást feltenni néha, de nem használ, mivel utána kimosom a samponnal. Élelmiszerboltban 1000 ft körül van 1 üveg. Asszem literes.

Szerintem érdemesebb hajolajat használni, pár csepp a vizes hajra hajmosás után, és sokkal többet ér, mint az olívaolaj előtte!

2010. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a hajolajat hol vegyem meg és mennyibe kerül?
2010. máj. 29. 09:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Hmmm... Elég drága:

[link]


Van egy fokkal olcsóbban is:

[link]

2010. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Uhh:S Nem gondoltam volna hogy ennyire drágák. Azért köszi!
2010. máj. 29. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én a dm-ben veszek Vitanol gyógynövényes hajolajat, 450 forint. Fehér flakon, egyszerű kék címke és narancssárga kupak.

Nem kell sok belőle, és 4-5 cseppet teszek rá, szétdörzsölöm a tenyeremen és végigsimítom vele a hajam, de csak a nyakamtól lefelé. A tetejére nem teszek, hogy ne zsírosodjon. Combig ér a hajam, úgyhogy nyilván egy rövidebbre ehhez mérten kevesebb kell. Nekem ennyi az ideális mennyiség.

Az olaj szagtalan és jó puhává meg fényessé teszi a hajat.

2010. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És mennyi van belőle, úgy értem hány ml? köszi
2010. máj. 29. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
125 ml, én már tavaly ősz óta használom de még több mint félig van.
2010. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én minden hajmosás előtt használok olívaolajat, rajta hagyom kb egy órát és utána megmosom a hajam. nekem sokkal szebb lett és egézségesebb, de lehet, hogy másnak meg nem használ. amúgy meg sima élelmiszer üzletben lehet venni
2010. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!