Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki valamit Pattanasokra?

Valaki valamit Pattanasokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem vagyok nagyon csunyan pattanasos.:D

de van mikor egy-egy kijon az arcomon,nagyon zavaro.

Fogkremmel szoktam lekenni vagy epp parom Arceszevel :D

Valtottam patikaban Zineryt oldatot azt is hasznalom.

Viszont egy eltunik egy elojon...

Mivel tudnam kezelni?

Vagy van valami amivel tudnam kenni pl estenkent az arcom es gatolja a pattanasodast?

Koszonom


2017. okt. 12. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! kozmetikus jó kis cuccokat, tanácsokat tud adni ennek kapcsán. a helyedben én inkább vennék arcradírt+tonikot (vannak kifejezetten pattanás-megelőzők is), radírt heti 1x-2x használnám, tonikot naponta 2x (reggel, este)
2017. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teafaolaj
2017. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Én pont az vagyok, aki nagyon pattanásos (volt) nagyon sok mindent kipróbáltam arctonikoktól kezdve arcradírig mindent. Szinte semmi sem vált be. Sokan mondják, hogy szappant nem jó arcbőrre használni pedig nekem ez volt az egyik ami szinte csodákat tett. Én a natúrszappan +neogranormon párost használom és teljesen jó
2017. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!