Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerek eltűntetésére mi...

Mitesszerek eltűntetésére mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
18éves vagyok, az orrom tele van kis fekete pötyökkel, ha kinyomom fehéres kis váladék jön belőle. Mit lehetne tenni vele, hogy tartósan elmúljon? Ha kinyomkodom az jó megoldás?
2008. okt. 21. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb forró víz felett gőzöld meg az arcod vagy 10 percig, a pórusaid kitágulnak, és aztán könnyen kitudod őket nyomni, aztán kend be krémmel hogy be ne gyulladjanak :-)
2008. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen krémmel? pl testápoló?
2008. okt. 21. 20:17
 3/8 A kérdező kommentje:
ez így visszaolvasva jó nagy baromság volt amit kérdeztem:) Ilyen arctisztító tonikkal ha lemosom utána az jó? Meddig lessz "sebes", mennyi idő amíg elmúlik a nyoma?
2008. okt. 21. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyomkodást én inkább kozmetikusra bíznám. Mert te magadnak nem tudod olyan jól kinyomni amivel lehet hogy csak mélyebbre nyomod a bőrödbe és gennyes, gyulladt pattanásokat okozhatsz magadnak vele. Ha megelőzni szeretnéd őket használj zsíros, mitesszeres bőrre való ápolási szereket és radírozd rendszeresen. Én azt hallottam, hogy a mitesszeres orrot puha szőrú fogkefével is át lehet dörzsölni időnként, az is segít.
2008. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tonik nem jó, mert az mégjobban összehúzza a pórusaidat és nem tud kitisztulni rendesen az arcod. A mitesszereket mindenféleképpen ki kell nyomni, ahogy elöttem irták kigőzölöd (kamillás főzettel), majd kinyomkodod, és kinyomkodás után tonikozd, akkor kell összehúzni a pórusokat. Kozmetikus is szépen meg tudja csinálni.
2008. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kozmetikust kihagyom megpróbálom majd kigőzölni, kinyomni és utána tonik. köszönöm a segíteséget. de iszoynat sok van, szinte fekete az orrom:)
2008. okt. 21. 21:33
 7/8 Evelynn ***** válasza:
100%

A gőzölgés utáni nyomkodással én is egyetértek. Habár én úgy szoktam, h fürdésnél használok miteszer elleni radírokat, és aztán nyomkodok amit lehet. De ezeket a termékeket naponta kell használni, mert egyébként visszajönnek. Nekem bevállt: Neutrogena Blackhead Eliminating, és a Garnier Pure 3 in 1 mélytisztító gél.

És amit még ajánlok azok a tapaszok amit vizesen rá kell tenni az orrodra és lehúzni. Olyanokat is kiszed amiket nyomkodni én nem tudtam.

Sok sikert!

2008. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
meleg vizes kendővel áttörölgeted az arcod, aztán 1 pohárba 1 kis kanál tejet és 1 kiskanál zselatint összekeversz, berakod a mikróba és vékony rétegben felviszed a mitteszeres részre. ha megszárad lehúzod és szépen kiszedi belőle a dzsuvát. undi, büdös, picit fáj is, de nagyon megéri ;)
2012. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!