Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól csökkennek...

Hány éves kortól csökkennek jelentősen a pattanások?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok es nagyon sok pattanasom van.Ugyan annyi van mint 17-20 évesen ha nem több.Nem azt várom,hogy egy se legyen de az a baj,hogy tényleg sok van.Minden nap kijön rajtam legalább 2-3 pattanás,a miteszerekrol nem is beszélve.Mar önértékelési gondjaim vannak,nincs önbizalmam.Ez lesz évek múlva is?nagyon sok mindent kiprobaltam,drága kezeléseket is,érdemben egyik sem ért semmit.A kérdésem az,hogy mikortól várható jelentős visszaesés?
2017. okt. 2. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nincs korhoz kötve. Tesómnak 26 évesen azt mondta a bőrgyógyász, hogy ez ilyen marad, tanuljon meg vele élni.
2017. okt. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász nem mondott semmit?
2017. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100 év fölött már nagyon kevés ember panaszkodik ilyesmire.
2017. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!