Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zavar a szeplőm! Mit...

Nagyon zavar a szeplőm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bocsi ha rossz témában írok. Tehát az van hogy az arcomon van egy darad szeplő és nagyon idegesít, hogyan tudnám eltűntetni? Alapozót még nem szeretnék használni, inkább valami házi praktika, a válaszokat előre is köszönöm 13/l

2017. okt. 1. 13:08
 1/5 anonim válasza:
Amikor fecsket latsz gyorsan mosd meg az arcod es mond azt , h 'fecsket latok , szeplot hanyok'.😀
2017. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Tavasztól használj fényvédőt az arcodra és akkor nem fognak kijönni. Pigmentfolt halványító krém is segíthet.
2017. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahogy írták, próbáld kerülni a napfényt, akkor kevésbé jön ki, de sokkal többet nem tudsz tenni ellene. stresszelni meg pláne nem érdemes rajta.


fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. a szeplő cuki, bár sokkal szebb, ha több van belőle, de ha csak egy akkor az egyedi. inkább szeresd, ha már hozzád tartozik. eltűntetni nagyon úgysem tudod.

2017. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a bajod vele?Nekem pl egész sok van az orrom vonalàban, és nincs velük bajom:)

Szerintem fogadd el, hogy ott van.Az a baj vele, hogy csak egy van? Mert azon ne bànkódj, senki se veszi észre

2017. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor annyi idős voltam mint te, engem is zavart.

Nekem több van, és nem az orromon, hanem az arcomon szélénél, az arccsontomon.

Már nem zavar, nem akarom eltüntetni, sőt nagyon aranyosnak tartom, ha valakinek van szeplője :)

Hidd el, senkit nem érdekel a szeplőd rajtad kívül. :D

2017. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!