Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed az Avon-ról?

Mi a véleményed az Avon-ról?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a hajápolóikat, illetve a parfümjeik közt is akadnak egész jó illatok a mindennapokra jó áron.

Viszont például a sminkek nem jöttek be.


2017. szept. 28. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokat rendeltünk anyukámmal, de már egyáltalán nem. Leginkább azért, mert durván tesztelnek állatokon. Viszont van egy ferde ecsetű tusom, azt nagyon szeretem. Körömlakkokat rendeltem még, de egyáltalán nem tartósak.
2017. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En rendeltem regebben onnan neha kremeket, sminket csak egyszer, de megbantam. Inkabb maradok a drogerianal:)
2017. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sminkjeit én sem szeretem, viszont tusfürdőt, testapolót, kézkrémet rendszeresen Avonból rendelek, nagyon jók vannak.
2017. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon gagyi minőség. A krémjei szárítanak, a sminkjei, lakkjai nem tartósak, rossz minőségűek. A parfümök bőrre fújva borzasztó gagyi hatást keltenek. Hajcuccok sem érnek semmit. Egyáltalán nem ajánlom senkinek az Avon cuccokat. Ezerszer jobbak a Rossmann és Dm saját márkás termékei.
2017. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én tanácsadó vagyok, rendszeresen rendelek. Van ami beválik, van ami nem. A Nutra Effects testápolókat, micellás vizet szeretem, meg a gyerek hajkifésülő spray-t.
2017. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb dolgom AVON-os.

A sminktermékekből nekem bevált a Luxe 2az1-ben sminkalap+alapozó, Big &Daring szempillaspirál, és a kitekerős szemceruza.

Nagyon szeretem a kakaóvajas termékcsaládot, és a kézkrémeket.

Amikor akciós, ha tudok veszek arcmaszkot is, ebből a Turkish hammam a kedvencem.

Az illataim is innen vannak, jelenleg a Luck és a Secret Fantasy wonderland.

2017. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!