Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a szőke haj?

Jól állna a szőke haj?

Figyelt kérdés
Barna a hajam alapszíne, de elég világos, szinte sötétszőke, a fodrász szerint. Zöld a szemem, és a bőröm inkább fehér. Jól állna nekem a szőke, mármint nem a világos, hanem az ilyen karamellásabb, kávésabb színű? Nem akarok belerohanni a festésbe, inkább megkérdezem.
2008. okt. 20. 22:58
 1/5 anonim válasza:
100%

Hát ezt így látatlanba elég nehéz lenne megmondanunk neked, meghát izlések és pofonok,de itt egy oldal ahova feltöltöd egyik képed és válogathatsz a hajszinek és tipusok köszött így megtalálhatod a megfelelőt.

[link]

2008. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is kb. ilyenek a "paramétereim" - zöld szem, világos haj... Rám is rámjött ez a mánia, hogy befestetem, mert valahogy olyan "szürkének" találtam a hajamat. Be is festettem, jól meg is bántam. Eléggé gyorsan nő a hajam, a lenövés már egy hónap után látszott, meg festéssel amúgy sem lehet szép, természetes színt csinálni. A helyedben (ha már mindenképpen festetni akarsz), menj el egy normális fodrászhoz! Lehet, hogy 2× annyiba fog kerülni, de legalább normális színt kapsz.
2008. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon , mert ha a börőd világos akkor nem...mert ha a börőd sötétebb lenne akkor más lenne :)
2008. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)))
2008. okt. 22. 01:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem s enon mert ha nem lenél világos boro a szoke a legalánn kozepes barnás borueknek áll jól ám én barana boru vok és iylan termíészetes szokés barnás a hajam oylan mitha melírlenne benne
2009. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!