Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szokitsem ki a hajam?

Mivel szokitsem ki a hajam?

Figyelt kérdés
Most jelenleg sotetbarnás-vöröses a hajam színe. Méz vagy aranyszőkét szeretnék. Néztem a kallos szőkítő porát. Nektek bevált? Melyik terméket ajánlanátok ilyen mértékű szőkítésre? Osszejöhet? Hogy kell őket használni? Mit kell hozzá venni? Köszönöm a válaszokat, segítséget.
2017. szept. 9. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Oxi is kell hozzá, 6%-os vagy 9-es. 9-es jobban szív. Az sem biztos hogy elég egy alkalom, a mostani színed sötétségétől függ. Egyébként leszőkíteni nem elég magában, rá is kell majd utána festeni, ha nem akarsz csibesárga hajat. Bár ha ennyire nem értesz hozzá nem ajánlanám hogy magadnak csináld, ha lassan dolgozol foltos és egyenetlen lesz amit utána rohadt nehéz kijavítani. Szóval vagy fodrász vagy ismerős aki ért hozzá.
2017. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább menj fodrászhoz... De tényleg.

Én egyszer nem bírtam magammal (15 voltam), és kiszőkítettem a hajam anyum tudta nélkül, egyedül... Mi lett a végeredmény? Le kellett vágni a hajamat deréktől majdnem vállig, úgy széttöredezett. Ja, és még foltos is volt helyenként a hajam.

Ha mégis belevágnál, akkor 9 vagy 12%-os oxit vegyél és ahogy írja az első, lehet nem lesz elég az egyszeri alkalom. Kallos állítólag jó, nekem az vágta tönkre a hajam, kb olyan tapasztalatlan voltam, mint te. L'oreal-ét megpróbálhatod, velem az kíméletesebb volt.

Szőkítőport kell venni hozzá, összekevered az oxival és rákened a hajadra 20 percre kb.

2017. szept. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!