Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokitsem a hajam?

Hogyan szokitsem a hajam?

Figyelt kérdés
Itthoni dolgokal pl: citrom le.... Csak hogyan kell eloallitani?
2012. okt. 1. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
túl sokat nem fog használni. Csak ha amugy is szőke vagy azon világosít egy kicsit, de pl egy feketére vagy barnára tehetnél Te annyi citromlevet amennyit csak akarsz semmi nem történne.
2012. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Otthoni dolgoktól nem fog a hajad kiszőkülni, ahhoz jóval erősebb szer kell mint a citromlé.
2012. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a leghatásosabb a citromlé , csak hígítva szabad használni 3evőkanál citromléhez adj 9evőkanál vizet ezzel öblítsd át 2-3szór utána szárítsd meg. Én is mindig így használom de lehet úgy is hogy kamillateával öblíted át az nem olyan nagyon szőkít. De lehet úgy hogy 1 pohár vízbe 1 kanál méz az is szőkít néhány árnyalatot. Úgy hallottam az oliva olaj is de az nagyon büdös ugyhogy azt én nem próbáltam :D
2012. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!