Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 hajszín visszaállító...

Colour B4 hajszín visszaállító vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma használtam előszöra fent említett csodaszert. Sötétbarna hajamra tettem rá,mindent stopperal mértem, pontosan betartottam az öblítéseket,a 60 percet,mindent. Az alaphajszínem sötétszőke,azt akartam visszakapni. Helyette felül narancssárga lettem,alul sötétebb rezes... miközben soha vörös árnyalattal nem volt festve,mindig tiszta színekkel kentem, szőkítve sem volt soha. Ez mással is előfordult már? Ha most ráfestem középbarnával,vagy sötétbarnával,átüt a vörös szín?

2017. szept. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Még egyszer rakd rá a colour b4-et, kevés volt mennyiségre
2017. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ráfestesz hamvas árnyalattal nem fog átütni, de 1-2 árnyalattal világosabb színnel menj rá mint amilyet akarsz mert ilyenkor gyorsabban beszívja. Amúgy nem tudom mi lehetett a gond, én ugyanígy barnára festett sötétszőke hajon használtam és nekem kiszedte nyomtalanul. Esetleg csináld meg mégegyszer ha van rá anyagi kereted, lehet sok réteg festék van rajta, mióta festetted barnára?
2017. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat! Kb.10 éve festem barnával. Nincs túl hosszú hajam,hátközépig ér s átlagos sűrűségű. Mivel ricinusozom+vitamint szedek,gyorsan nő,havi 2 cm-t,a hajam felső része nem kapott olyan sok festéket,ezért sem értem a narancs színt.Kb 2 hónapja vágattam 10 cm-t vissza, a legtöbbször festett részt tehát már nem volt meg.

Mielőtt belevágtam a vilagosításba,sok tapasztalatot elolvastam,mások jóval hosszabb s dúsabb hajra is csak 1 dobozzal használtak,azt hittem nekem is elég lesz. A poén,hogy elvégeztem a "tincstesztet", amit írt a használati útmutató,na azt ( igaz nem folpackoztam be) szép világosbarnára kiszedte, enyhe meleg árnyalattal,de BARNA volt legalább,nem répa :(.

Annyira elvagyok keseredve. :( :(

2017. szept. 6. 02:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem azért. 1-2 réteget ki tud szedni rögtön de ennyi évnyi festés az elég sok, nagyon sok a pigment a hajadon. a narancs meg azért lett mert minden szín meleg+hideg pigmentekből épül fel, csak a hamvas árnyalatokban többségben van a hideg, de attól még van benne meleg. Szerintem menj fodrászhoz hogy kiegyenlítse a színt és utána tudjátok tovább világosítani. Narancsos rezesből már nem kellene sokat szívni, nem roncsolna annyira
2017. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mára nagyjából egységes csokibarnává változott a hajam, plusz mintha halvány rezes melír lenne benne... nem tudtam,hogy ilyen metamorfózisok tanúja leszek. Úgy látszik tényleg sok a festék pigment a hajamon. :( Ez van,maradok barna,bár ez a haj nem olyan rossz így, kb.2 árnyalattal világosabb,mint eddig.
2017. szept. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!