Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az arcbőrömmel?

Mit kezdjek az arcbőrömmel?

Figyelt kérdés

Nem sminkelem magam sose, mégis hámlik az orrom két oldala és középen összekötve a két oldalt és mindkét szemöldököm. Télen-nyáron fennáll ez a probléma már évek óta. Hol erősebben hol enyhébben és hiába kenem be mondjuk testápolóval. Pillanatnyilag használ csak, hogy ne látszódjanak azok a lehámlott fehér darabkák. Mit kezdjek vele? Annyira zavaró és nem is túl előnyös. Apai nagymamám mondta, hogy nagyapámnak volt "korpás" a szemöldöke és arról az ágról több férfinek is időnként sebek jelennek meg a fejbőrén.

20 éves lány vagyok.


2017. szept. 1. 10:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja de egyébként meg inkább mondanám zsírosnak az arcbőrömet mint száraznak.
2017. szept. 1. 10:21
 2/4 anonim válasza:
Szerintem mutasd meg egy bőrgyógyásznak mert lehet pl pikkelysömör, és az úgy tudom kezelhető.
2017. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem az mért egyáltalán nem hasonlít ra. Tényleg csak olyan mintha egy korpás hajtövet látnál, de azért nem brutál mennyiségű. Viszont a hajam hálistennek nem korpás.
2017. szept. 1. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Seborrhoeas dermatitisz.


Menj a borgyogyaszatra, adnak ra valami kremet ami enyhiti a tuneteket. A rossz hir, hogy elmulni sose fog.

2017. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!