Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufruval kapcsolatos kérdés!...

Frufruval kapcsolatos kérdés! Mikorra nő vissza?

Figyelt kérdés

Vágattam magamnak ma frufrut, de nagyon megbántam. Régebben is volt, nem arról van szó, hogy nem áll jól, de az arcom nagyon izzad, főleg homlokon, szóval nem előnyös már (azt hittem, rendben lesz, elvégre hűvösebb idők jönnek)

Mikorra nő meg újra? Mondjuk az államig? Havonta nagyjából egy centit nő, ezzel a tempóval mikorra lesz megint elég hosszú? És valaki tud ajánlani valamit, amivel gyorsabban tudom növeszteni? Nagyon utálom :$ Előre is köszi!



2017. aug. 28. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt te tudod csak magadnak kiszámolni, mi nem tudjuk hány centi van a fufrudtól az álladig:D Mérd le azt a távolságot és kb annyi hónap. Sajnos gyorsítani nem lehet a növekedést semmivel, én próbáltam vitaminokat meg ricinusolajat is régebben de azzal se nőtt 1-1,5 cmnél többet. Úgyhogy csak idő kérdése
2017. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a ricinus olajos pakolást érdemes kipróbálni. Meg ne nagyon vasalgasd, hogy ne törjön a vége. Mást nem nagyon tudsz tenni. A legjobb az lenne, ha megbarátkoznál vele :)
2017. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megpróbálok megbarátkozni vele, amíg vissza nem nő :)
2017. aug. 29. 00:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!