Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinàljak, hogy...

Mit csinàljak, hogy végre egyenes maradjon a hajam?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy nekem igencsak sok és vastagszálú hajam van, amit gyülőlök, mert kezelhetetlen. Állandóan ritkítatom a hajam, és kipróbáltam ezt a tartós hajegyenesítést, de semmi . Mindennap ki kellett vasalnom, mert az eleje állandóan kiállt. :S és vasalás után kb tartott 1-2 óráig. Amikor nem volt a hajamban ez a tartós egyenesítés, akkor mindennap vasaltam az egész hajam, lefújtam lakkal mindent kipróbáltam, hogy tovàbb maradjon egyenes a hajam, mondjuk necsak a buszmegállóig való 10 perc sétálásig, hanem pl míg beérek a suliba, de semmi. Reggel kivasaltam, mire pedig beértem olyan mintaki meg sem fésűlködött. Hajszárítóval is próbáltam, de 2 perc után feladtam.. Ember legyen a talpán, aki egy ilyen kezelhetetlen sz.rt egyenesre tud csinálni 2 óránál tovább. Egyszóval SEMMI nem segített a hajamon, most már egy ideje nem is vasalom, mert a vége tökre eltört..:( vki segítsen, hogy egyenes maradjon a hajam legalább egy kis ideig
2010. máj. 24. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Hát szerintem aludj úgy hogy ráteszed a hajad a vasalódeszkára, és rárakod a vasalót, aztán majd egyenes lesz. Atyavilág micsida problémák.
2010. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen vicces vagy ... Komolyan nem értem az ilyen idióta embereket, akik csak akkor tudnak normális választ adni, ha szerintük az van annyira fontos és komoly, hogy esetleg elgondolkozzanak rajta.. Igen képzeld nekem ez probléma, úgyanis adok a megjelenésemre, nagy valószínűséggel veled ellentétben. És azt is elhiszem, hogy míg nekem az a komoly problémám, hogy a hajammal nem tudok mit kezdeni, addig vannak itt sokkal komolyabb problémák is amire muszáj választ adni, pl itt vagy te : neked a komoly problémád az agyiszinted nagy alacsonysága és a hihetetlenül bunkó modorod, de nyugi itt a tökéletes megoldás számodra, éppen annyi jóindulattal mint amilyen a tied volt : LŐDD FEJBE MAGAD ! Legalább tisztul a Föld a sok hülyétől .. ;)
2010. máj. 24. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta tartós egyenesítést próbáltál ki? Mert nekem is lett csinálva de nekem jó. Van több fajta is! Az idiótákkal meg ne foglalkozz!!! Vannak hülyék akik unatkoznak otthon mert nincs senki aki szóba állna velük és itt élik ki magukat! Az ilyeneket tényleg le kellene lőni!!
2010. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hàt megmondom őszintèn fogalmam nincs, azt sem tudtam, hogy többfajta van ... xD meghát én egy kisebb fakuban lakom és elmentem a helyi fodrászhoz és ő csinálta meg
2010. máj. 24. 21:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Először is: te bunkózol le másokat..ppff olvasd vissza azt a választ amit te írtál.. elég gáz.. az ilyen embereket nem kell figyelembe venned ha idegesít..nagyképű vagy megérdemled hogy göndör legyen a hajad:D mindegy.. lehet ez után a válaszomat nem fogod tovább olvasni, DE nekem is ez volt a problémám mint neked. én is mindent kipróbáltam a világon a legdrágábbtól a legolcsóbbig és semmi nem segített azon hogy egyenes maradjon. egyszer nem volt időm fixálni a vasalás után és úgy mentem el suliba és sokkal tartósabb maradt. megnőtt a hajam, jóval a mellem alá ér és mivel elnehezedett így megtartja az egyenességét. nem azt mondom, hogy szögegyenes de elviselhető.
2010. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van hideg úti egyenesítés amikor egy krémet kenned a hajadra (oan kicsit mint a dauer víz) és egyenesre fésülik és úgy kell várnod talán 1 órát. Meg van meleg úti, amikor megint csak bekenik a hajad, de azt melegen kell tartani, és ienkor gyakran alufóliába burkolják mint a melírnál. Ezután meg hajvasalóval kivasalják. Ez a kettő van. Próbáld ki vmelyiket hátha segít. De az is igaz hogy minél hosszabb a hajad annál nagyobb a súly és jobban tartja meg az egyenességet.
2010. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát kezdjük ott, hogy nem én bunkózok le màsokat, úgyanis az első válaszoló kezdte a bunkóstílust, szval először olvass utána mielőtt a gép elé rakod azt az okos fejed, és másokat akarsz leugatni ..

Ennyit erről..

2010. máj. 25. 15:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Megnézném a te okos fejed egy eső után:D amúgy meg ahelyett hogy itt osztasz mindenkit foglalkozhatnál a hajaddal meg a "megjelenéseddel"...
2010. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát nem is azt várom el, hogy szögegyenes maradjon a hajam egy eső után is, de minek is magyarázom neked, nem vagy azon a szinten, hogy ez eljusson az agyadig, és normális emberként reagálj is rá ... : |

látom a szövegértés nem az erősséged .. Az első kommentet elolvastad, felfogtad?? Na most akkor egy olyan hozzászólásra, hogy rakd a vasalódeszkára a hajad és tedd rá a vasalót .. Nemistudom, hogyan kellett vna megnyilvánulnom a hozzászólásomban! Talán köszönjem meg ez a " jó tanácsot" . Aki itt az észt osztogatja az te vagy, csak senki nem kiváncsi rád, szóval ha nincs értelmes hozzászolnivalód, ( márpedig nagyon úgy néz ki ) akkor húzd el innen e beled, mert ez egy olyan oldal, ahol segítünk másnak, nem pedig kötöszködünk!!

U.i.: attól, hogy nekem fontos a hajam egyenessége és a megjelenésem, az nem azt jelenti, h egésznap magammal vagyok elfoglalva. Nekem ez egy alap, hogy kinézzek vhogy, veled ellentétben ! Na takarodj innen ;) !

2010. máj. 25. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
most nem akarom kioktatni a kérdezőt..de nem kell magadra venni, az ilyen válaszokat..biztos csak poénból írta..én inkább röhögtem rajta...szerintem te is tedd azt..röhögj egy jót ezen...és ez azért túlzás, hogy lője magát fejbe..én ilyet még arra sem mondok, akit igazán utálok, nem hogy arra, akit életemben nem láttam..lehet hogy csak egy éretlen 10 éves, aki avval tölti a napját, hogy hülyeségeket írjon...na de a kérdésre válaszolva...ha pl elmész fodrászhoz, az biztos kitudja egyenesíteni a hajadat tartósabban, kérdezd meg tőle hogy milyen termékeket javasol, ő biztos ismeri a hajadat és mond meg neki, hogy mutassa meg hogyan is kell a hajszárítóval beszárítani, minnél többet gyakorold..az sokat tud segíteni :D
2010. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!