Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert nem sikerul normalisan...

Miert nem sikerul normalisan szortelenitenem?

Figyelt kérdés
Eleg hamar nol.a szorom.epilatort hasznalok,braunt.de ugy latom .nem sok ertelme van mert van hogy egy orat csinalom a labszaraim,akkor szep sima de masnap mar latok 1-2mm-es szalakat kibujva par helyen.lassan mar mindennap epilalok mert mindennap jonnek elo ujak pedig volt hogy megvartam hogy kijojjon az osszes egyszerre.igy kb borotvalkozhatnek is mindennap.gyantat.is probaltam mar,az is egy hetig tart mig kezd noni ujra,de gyanta utan is szinte mindennap vannak uj kibujo szalak.radirozni.is szoktam pedig.

2017. aug. 8. 12:23
 1/4 anonim válasza:
Ugyanez a problémám. Nem sokat tudsz csinálni. Tűrsz vagy lézeres szörtelenítés.
2017. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rosszul epilálsz, eltéped a szálakat, teljesen merőlegesen kell tartani, hogy a teljes szálat kitépje
2017. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsuzsi2384 válasza:
Az epilátor csak a bőr feletti szőrt vágja/csípi le és másnapra kijön újra mert a szőrtüsző a bőr alatt van. Gyantáztasd igaz az első pár alkalommal marad majd pár szál de azokat csipeszel kell kitépkedni rendszeres gyantázás után minden szál ki fog jönni. Én így tanultam a kozmetikus szalonban és így is használom, ugyan ez volt a bajom míg nem kezdtem el a kozmetikus sulit azóta már nincsenek ilyen gondjaim.
2017. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyantázást javaslom (akár otthon hideggyanta csíkkal), az alapos.
2017. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!