Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám normálisan...

Hogyan tudnám normálisan kivasalni a hajam?

Figyelt kérdés
Igazából szombaton lesz a ballagásom és szeretném megkérdezni hogy hogyan mossak úgy hajat h ne legyen korpás a hajam...ha ezek meg vannak akor ki kéner vasalnom a hajam ami nem egy egyszerű dolog mert göndör és álltalában ha kivasalom akor felül min ig ki szokót állni alul meg le simul igen púpos lesz felül ... És aszt szeretném h hogyan tudnám úgy h felül is egyenes legyen
2017. jún. 16. 14:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogyan szoktad, de próbáld meg azt, hogy rétegenként vasalod ki a hajadat. Például először összegumizod majdnem az egész felső részt, és csak a legalsó tincseket vasalod ki, és így tovább felfelé haladva. :)
2017. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így szoktam de akor se sikerül
2017. jún. 16. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szárítsd ki körkefével, utána vasald. Ha végképp nem megy fodrász. Korpára head&shoulders vagy valami korpára való sampon esetleg valami házi maszk.
2017. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kiálló részeket én úgy kezelem, hogy hajlakk, és gyorsan a hajvasaló oldalát végighúzom a tetején anélkül, hogy belefognék hajat. Persze gondolom nem tesz jót, de évente egyszer-kétszer kibírom hővédő sprayt használva. Ha nem vasalok, akkor ugyanígy hajlakk, csak egy ilyesmi kefével [link] simítom le. Azért lesz púpos szerintem, mert a tövét nem vasalod ki, arra ahogy írták, az a megoldás, hogy rétegenként vasalod, tehát mindig csak egy tincset, amit előtte megfésülsz, a többit pedig feltűzöd addig, hogy ne zavarjon. A végén pedig az egészre hajlakk, hogy úgy maradjon.
2017. jún. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!