Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 8,5 éves lányom lábát...

A 8,5 éves lányom lábát karját és hónalját lehet gyantázni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon látszik neki hogy szőrös. Ő is el akarja tüntetni, csak félek a borotválástól, hogy még jobban megerősödik. De a gyanta nem tesz a bőrében kárt.

2017. júl. 31. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan borotvald vagy gyantazd le... Ha ugy no fel ebben a korban hogy mindenki csufolja akkor ki fog hatni kesobbi szemelyisegere es lehet hogy zarkozott es felenk lesz. Amikor altalanosba jartam es volt 2-3lany akinek jo fekete szoros volt a laba meg karja egyiknek meg bajsza is volt tesioran mindenki bantotta oket. De azert ha tenyleg annyira rossz a helyzet es pl apuka nem torok vagy arab akkor en is elvinnem
2017. aug. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
te normális vagy ember?? 8 éves lánynak? Eszed hol hagytad?
2017. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

ha ŐT IS zavarja, beszéljetek kozmetikussal, egy kislány bőre még finomabb, még lágyabb, nem biztos, hogy elviselne egy teljes gyantázást, attól lehet begyulladna az egész bőre csóri kölyöknek. inkább kérdezzetek meg profi kozmetikust, hogy van-e valamilyen kíméletes módszer.

(szőrös típus vagyok, engem is zavart ennyi idősen, mondjuk én borotvával irtom a gazt azóta is)

2017. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!