Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam le ott?

Hogyan borotváljam le ott?

Figyelt kérdés
mert elég nehéz hozzáférni, vagyis miután lebortoválom 2 naponta csinálhatom újra így mi a jó benne mert akkor csak megerősödik a szőr és csúnyább lesz..
2008. okt. 18. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy nem ártana tudni a nemed.
2008. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jah bosikaa. lány vagyok:):Ppff a fiúknak mindig könnyebb a dolguk..xd
2008. okt. 18. 20:03
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsika*
2008. okt. 18. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne borotváld, gyantázd.

A szemed ki fog ugrani - viszont egy hétig jó lesz.

És idővel kicsit gyengül a szőr tőle.

2008. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fúú de hallod nagyon fájdalmaas te jesszus kipróbálnád te a másik nem helyében,??
2008. okt. 18. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom és hát valóban macerás, gyorsan visszanő. De sajna nem bírom magam rávenni a gyantára, pedig tényleg az lenne a megoldás.Ha mégis maradsz a borotva mellett: én úgy szoktam, hogy zuhany alatt terpeszben állok, és leborotválom a nagyját, aztán pedig (már nem a zuhanyban ) terpeszben leguggolok,alattam egy kistükörrel. Úgy mindent látok és valahogy biztonságosabb szerintem.Egyébként ha nem növeszted meg nagyon a szőrt, leborotválni is sokkal könnyebb lesz.
2008. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem levő írta le a legpontosabban...nyugi nem fáj ha borotválod, de ne hagyd hogy olyan sokra vissza nőjön, mert akkor nehezebb szedni! Van olyan is amikor már húzza a szőrt, na akkor van az, hogy cserélj borotvát! :)
2008. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem a gyanta a legjobb megoldás, én is gyantáztatok és egyáltalán nem elviselhetetlen a fájdalom, beszélgess közben a kozmetikussal az elvonja a figyelmed. Ráadásul selymesebb utána, nem úgy mint a borotvától, hogy már 2. nap borostás és viszketsz, mert nő vissza a szőr.
2008. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

és am nem lehet olyan krémet kapni ami szőrtelenít ott?

mert mindig az van ráírva h oda ne haszbáljuk:(

köszi a válaszokat

2008. okt. 19. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:
A bikinivonalhoz már lehet használni...van ilyen krém!
2008. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!