Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotváljam le? (Kérdésed túl...

Borotváljam le? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A hasamon a köldököm alatt ilyen vékony csíkban van szőr. nem sok, csak egy pár, de nagyon zavar mert a bőröm világos és a szőr sötét. de félek hogyha leborotválom, akkor csak erősebb lesz.

szerintetek mit csináljak?


2011. máj. 19. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy maradhat, ha lány, akkor gyantázd le, vagy epilátor:)
2011. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez van, csak én csipesszel szedem, a borotva a legrosszabb, nekem az nagyon megerősítette, vagy a gyanta is jó még, de semmiképpen ne borotváld az ront rajta negyon
2011. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a borotva nemjó,mert csak megerősödik. ha csaj vagy ,akkor gyanta,ha fiú,akkor marad6
2011. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor kifejezetten szexi, én imádom, ha egy pasinak csíkban nő a szőr a köldöke alatt, mutatja a helyes irányt :)

Ha lány vagy, akkor azt a néhány szálat csipesszel is kiszedheted, nekem is ki szokott nőni pár, vagy ha nagyon durva, akkor gyanta, vagy epillátor (mindkettőt próbáltam már, nem vészes egyik sem).

2011. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :)

Akkor azt hiszem a gyantát választom

köszi a válaszokat

2011. máj. 20. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha lebarnulsz akkor nem szőkül ki?, mert akkor nem erősödne tovább.
2011. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó lenne, csak nagyon fehér a bőröm, és ha napozok akkor nem barnulok hanem leégek, lehámlik és ugyanolyan fehér :S
2011. máj. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!