Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojásos hajpakolás? 21/N

Tojásos hajpakolás? 21/N

Figyelt kérdés

Hallottam már róla de nem tudom hogyan kezdjek neki. A tojás melyik rèsze kell, hogyan vigyem fel a hajamat , meddig hagyjam rajta stb... Ha tudtok segíteni írjátok meg légyszi!


A válaszokat előre is köszi :)



2017. júl. 29. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a sárgája,mert én egyszer megcsináltam egész tojással,alig jött le a fejemről.. onnantól nem próbálkoztam :)
2017. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most pont abba ülök 4 óra hosszája.

Én két tojássárgáját szoktam összekeverni 4 cl kókuszolaj 4cl ricinussal 4 cl olivaolajjal

De van hogy csak egy féle olajjal. Kicsit bevizezem a hajam mert ugy nem keményedik meg a tojástól. Szerintem ha csak a tojást teszed fel úgyis biztos jó de csak a sárgát vidd fel. Tekerd a hajad folpakkba aztán ameddig időd engedi hagyd magadon.

Nagyon jó mert én eddig csak olajakat használtam de amióta tojást is teszek bele sokkal puhább csúszósabb selymesebb főleg a hajvégek nem is gondoltam volna.

2017. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!