Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenki számára ismerős...

Mindenki számára ismerős helyzet! Elcseszte a fodrász a hajam! Lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és ahová szoktam járni fodrászhoz, oda nem tudok menni, mert vidéken vagyok jelenleg, és már annyira megnőtt a hajam, hogy muszáj voltam elmenni, és beülni valahová.


A fiúk legnagyobb rémálma toppant be, egy tipikus béna kiscsaj, aki nagyon aranyos volt, nagyon mosolygós, de borzalmas vágott...


Mondtam, hogy növesztem felül, csak alul vágja le átmenetesre. Azt mondta egy picit a hajvégeket, amik eltöredezettek, levágja. Levágta, megritkította, kezdhetem előről növeszteni a hajam felül. Oldalt is csúnyán vágta, hosszúra hagyta, és nagyon felnyírt két oldalt.


Ez a kerek arcomhoz a lehető legröhejesebb, ahogy kinézhet, ott még nem láttam, csak itthon, hogy mennyire borzalom.


Sajnos az a tapasztalatom, hogy a nők egyszerűen analfabéták a férfi hajhoz.


A szalon ahová járok, van 3 fiú, tökéletesen vágnak, borotválnak. Egyszer bementem és egy szétszórt csaj várt, aki aztmondta, hogy megritkítja kicsit, hogy szebb legyen. Persze szar lett, és legközelebb is ő volt, és azt modnta, hogy nem nyírtak meg valami szépen.... :DDD


Lényeg a lényeg, hogy hatalmas füleim, és kerek képem van jelenleg. 2 hetente lenő szerencsére, és akkor mehetek megint, de addig bármi tipp? Hogyan gyorsítjam a hajnövekedést? A nagy fül, és a kerek arc hatást hogyan csökkentsem?


20F


2017. júl. 25. 14:37
 1/6 anonim válasza:
49%
Nullásgép öcsi.
2017. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Attól bizonyára nem lesz kerekebb az arcom, és nagyobb a fülem.


Köszönjük az értékes hozzászólást.

2017. júl. 25. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ennyit magaddal.
2017. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudtad, hogy vidékre mész, miért nem csináltattad meg előtte? Nem igaz, hogy nem bírtál ki 1-2 hetet, ha tudod, hogy neked mindig elrontja más. Ennyire piperkőc vagy? Közben nem láttad, hogy nagyon felnyírja? Menj vissza, és kérd vissza a pénzed, mondd meg neki, hogy analfabéta a női hajhoz, ne csak a neten legyél jani! 2 hét nem a világ, a kerek arc enyhítésére addig használj pirosítót!:D
2017. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
analfabéta a férfi hajhoz
2017. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Attól, hogy igényes vagyok, nem vagyok piperkőc....
2017. júl. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!